Wasze opinie.

Zapoznaj się z opiniami na nasz temat.


Jeśli jesteś naszym klientem, korzystałeś z naszych usług, zapraszamy Cię do dodania własnej opinii na nasz temat.

Benia

Pięknie, pomysłowo i oryginalnie!

Martyna

Profesjonalistki!!! Ślubny bukiet,bukiet świadkowej,butonierki,aranż Kościoła ogień! Pani Ania przeprowadza cudowny wywiad z klientem po którym wiadomo czego tak naprawdę oczekujemy…(nawet jeśli jesteśmy totalnie niezdecydowani). Odwzorowuje bukiety ze zdjęć idealnie.. zna każdą roślinę,każdy kwiatek. Pierwszy raz spotkałam kobietę w której oczach płonie pasja i radość z tego co robi. Co więcej, sprowadziła dla mnie przepiękną ozdobę do włosów, której nie mogłam nigdzie dostać. Potrafi słuchać. Florysta-psycholog. W kwiaciarni znajdziecie cuda,wianki,unikaty… których nie ma w innych kwiaciarniach. Na każdą okazję,  szczerze polecam i z całego serca dziękuję. Wrócę na pewno.

Ania

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ! Ania to przesympatyczna osoba bije od niej tyle pozytywnej energii . W dodatku bukiet Panny Młodej ubiór samochodu i kościoła jak i kosze dla rodziców oceniam na 6! Współpraca z nią jest na prawdę świetna polecamy z całego serca.

Magdalena

“Ona wie, co chce i co chce to ma”, a wszystko dzięki zasłudze Pani Ani – jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco polecam!!!

Katarzyna

Pełen profesjonalizm. Bukiet i wianek ślubny przepięknie wykonane, podobnie jak dekoracja restauracji. Wszystko dokładnie przemyślane i zorganizowane. Pani Ania dba o najmniejszy szczegół, potrafi doradzić, wysłuchać. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, aby ocenić ogrom pracy, który włożyła w upiększenie naszego ważnego dnia.